Fotopostitus: Düsseldorfis hakkas põhjamaalase suvi

By 4 7

Ilmaennustajad olid lubanud tänaseks number kahega algavaid kahekohalisi plusskraade. Esialgu mõtlesime, et väga meeldiv, tuleb mõnus soe kevad lõpuks kätte. Aga no see tänane 23 kraadi tundus põhjamaalase jaoks ikka selline suvine juuli rannailm. Päike kõrvetas kukalt ja no kevadest oli asi kaugel.

Alates homsest kaob suvi küll mõneks päevaks ära, aga õnneks lubavad ilmatargad järgmise nädala keskpaigast jällegi tublisid plusskraade. Täna tundus küll, et kevad jäi kuidagi vahele – üleeile oli veel näppudel kergelt külm, aga täna oleks võinud juba randa minna! Eks aastad ei ole alati vennad, aga hetkel tundub, et eestlase (või vähemalt meie) jaoks on Düsseldorfi kandis sellist mõnusat ilma aprillist kuni oktoobri lõpuni. Ehk siis 7 kuud. Vahelduva eduga. Teinekord viskab ikka korraliku halli ja tatise perioodi ka sisse. Aga praegu naudime ilusat ilma. Õhtul pool 9 jäätisekokteil naabertänaval asuvas Tentenis ja oi-oi kui mõnus on õues.

4 Comments
 • Lya
  April 11, 2015

  Mônusalt soe

 • S
  August 29, 2015

  Tere!
  Hästi humoorikad tekstid! Ja väga meeldivad pildid, mis neid ilmestavad. Kas võib uurida millega pildistate ja mis objektiivi kasutate? Kas hiljem teete ka pilditöötlust?
  Häädega.
  S.

  • Anar
   August 31, 2015

   Kuni 2014 novembrini pildistasime väikese seebikarbiga.
   Alates 2014 detsember on kereks Canon EOS 60D. Torudeks on seni olnud CANON EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS ning Sigma EX 30 mm F/1.4 HSM DC.
   Osadel piltidel on tehtud värvides korrektuure, osadel piltidel puudub fototöötlus.

   • S
    September 2, 2015

    Hea investeering!
    Mõnusam jälgida kui pildid asja kohe illustreerivad 🙂
    Uusi postitusi ootama jäädes!
    S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*