Teistpidi pakijutt ehk esimene pakk Eestist meile

By 0 5

Täna tõi kuller meile paki. Sellel aastal eriti varajased päkapikud Surjust saatsid meile igasugu häid asju!

Kuigi me ei tunne eriti ühestki eesti toiduainest väga puudust, siis mina olen küll natuke õnnetu olnud, et ma siit poodidest veel õiget hapukoore moodi hapukoort ei ole leidnud. Ja päris sellist suitsuvorsti ju ka poest ei leia. Tegelikult oli pakis ka konserv Tallinna kiludega ja karbitäis home-made soolaseeni, aga kilud ununesid pildi tegemisel ära ja noh, soolaseened ei ole ehk kõige fotogeenilisemad..

Eriti tore on pisikene kaktusepoiss! Anaril on mitte kõige targem komme tihtipeale kaktuseid käppida ja siis kaks päeva kurta, kuidas mingil imelikul kombel ta sõrmed okkaid täis on.. Nüüd on tal päris oma kaktus, millega ennast vigastada!

Tegelikult tõid ka poisid meile kingitusi, kui nad meil külas käisid. Siis saime me Õhtulehe, pääsupiltidega sokid ja Teekonna komme. Kusjuures vahepeal on jõudnud meil veel külas käia Tarmo ja Joonas. Nemad väisasid Saksamaad üle-eelmisel pühapäeval, et ajada tööasju Düsseldorfi naaberlinnades. Ehk et vaevu kui esimese Eesti delegatsiooni lõhn oli jõudnud hajuda, tuli peale uus delegatsioon. Poisid tegid ülikiirvisiidi, selline ca 10h vast. Nemad tõid külakostiks Annekese kommikarbi, nii et eesti šokolaadi sööme me Saksamaal rohkem kui Eestis. 😉

Klassikaline musta esilehega Õhtuleht

Klassikaline musta esilehega Õhtuleht

Eestist on küll paki saatmine kallim, kui meilt Eestisse saata, aga kohale jõudis pakk umbes sama kiirelt – Pärnust läks pakk teele neljapäeva hommikul ja täna, teisipäeval, oli kuller karbiga kohal.

Egle ja Anar tänavad!

No Comments Yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*