Unterbacher See ehk veel üks ilus koht

By 1 3

Kuna kuumalaine jätkub (termomeeter küündis varjus 33-34 kraadini) ja Anari sõber Madis oli ka jälle Düsseldorfis tagasi, mõtlesime laupäeval veel ilusat ilma nautida ja Madis kutsus meid ühe suure järve äärde (Unterbacher See) linna ääres. Metroo ja bussiga minnes tundus see koht olevat palju kaugemal, aga tegelikult on sinna kesklinnast umbes 10km. Ümberkaudne piirkond meenutas Tallinna mõistes Nõmmet (ainult et eramajade aiad on siinkandis palju nunnumad ja hoolitsetumad kui Maarajamaal).

Me jõudsime sinna kella 2-3 paiku ja kuigi osad inimesed juba ära läksid, siis sissepääsu juures oli ikkagi kaks pikka-pikka järjekorda ja pileti ostmiseks pidime pool tundi päikese käes kõrbema. Pilet polnud küll kallis, ka 3€ ringis, nagu selles kohas, kus neljapäeval käisime, aga nagu me hiljem aru saime, läksid paljud piletit ostmata sisse ja keegi seda kontrollida ei saanud.

Esimene pool järjekorrast

Esimene pool järjekorrast

... ja teine pool järjekorrast

… ja teine pool järjekorrast

Koht oli väga tore, nagu päris rannas. Inimesi oli hästi palju, päike oli kuum ja järvevesi mõnusalt jahutav. Pealegi oli tore vahelduseks lisaks Anarile ja Dennisele kellegi teisega suhelda. Sest noh, sõpru meil ju väga siin polegi. Seltskonnas oli ka Madise töökaaslane Matt, kes on pärit Liverpoolist. Tema vinge aktsendiga oli kõrval esialgu suht raske kohaneda. Pidi ikka väga hoolega kuulama ja kõrva teritama, et kogu see sorav jutt ajju jõuaks ja kõigest aru saaks.

"Mina siin niisama rannas" Madis

“Mina siin niisama rannas” Madis

Madis ja tema töökaaslane Matt

Madis ja tema töökaaslane Matt

 

Pühapäeva hommiku puhul (ja kuna meil oli banaane ja mune üle) proovisime kuulsaid 2-koostisosa-pannkooke teha. Nad ei näinud meil väga esinduslikud välja, aga maitsesid üllatavalt hästi. Ilma suhkru ja jahuta saab küll häid pannkooke!

1 Comment
  • Helina
    July 20, 2014

    Aplaus pannkookidele! 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*